Будівницвто бані, сауни під ключ в Рівному

banaБані завжди користувалися особливою популярністю, а будівництвом бані займалися тільки професіонали. Адже більш універсального засобу для підтримки власного здоров’я і придумати складно. При цьому сама банна процедура має не тільки оздоровчий ефект, але і дозволяє прекрасно провести час і розслабитися від дії важких буднів.

Крім того, бані володіють прекрасним тонізуючим і омолоджуючу для організму ефектом. Оскільки вологе гаряче повітря в парній лазні дозволяє розширити пори і дбайливо очищає їх від будь-яких забруднюючих речовин.

САУНА ПІД КЛЮЧ
Наша компанія пропонує Вам бані під ключ за доступною ціною з урахуванням виконання всіх будівельних вимог. Тому її експлуатація буде абсолютно безпечною для всіх любителів банних процедур на протязі тривалого часу.

БУДІВНИЦТВО бані

Баня під ключ. Будівництво бані зводиться до наступних етапів:

  1. з урахуванням побажань замовника створюється проект лазні, в якому передбачаються особливості розміщення банних приміщень (парилки, роздягальні, душових кімнат, туалету, кімнат для відпочинку), інженерні комунікації (системи електропроводки, водопостачання), кількість і розміщення дверних і віконних прорізів, розміри і товщина стін, стелі, підлоги та інших будівельних конструкцій;
  2. здійснюється підбір будівельних матеріалів залежно від побажань замовника (матеріали для оздоблення стін, стелі, віконних і дверних конструкцій, печі, для інженерних систем);
    затверджується план підготовчих і будівельних робіт та безпосередньо починаються будівельні роботи.

Вважається, що бані будувати можна як з дерева, так і з бетону і цегли. Однак при використанні двох останніх видів будівельного матеріалу необхідно проводити обов’язкову дерев’яну обробку парної з хвойних порід дерев. Це робиться для того, щоб:

  • забезпечити теплоізоляційний ефект;
  • запобігти нагріванню матеріалу при підвищенні температури в парильні, а значить убезпечити людину від можливих опіків.

При будівництві інших приміщень лазні така обробка може і не проводитись. Однак з точки зору дизайну та інтер’єру наявність дерев’яної обробки в бані є обов’язковим елементом. Це пояснюється старовинними традиціями, за якими баня спочатку будувалася виключно з деревних порід.

Ми гарантуємо швидке будівництво бані під ключ за мінімальну ціну!

Специфікація і ціна бані з дерева, за 1 м.кв. (включаючи матеріал і роботу): (лазні, каркасні лазні, сауни)