Будівництво дерев’яних будинків в Рівному

Дерев’яні будинки з бруса. Будуємо з «Будівництво-Рівне»!

Дерев’яні будинки з бруса – мають заслужену популярність в Україні. Брус, що застосовується при їх 1зведенні, практичний, зручний в роботі, відносно недорогий і якісний будівельний матеріал. Якщо порівняти брус з каменем або цеглою, то його перевага очевидно за такими параметрами: теплозбереження, швидке будівництво і затишний будинок в результаті.

Переваги будівництва дерев’яних будинків з бруса  «Imhotep Engineering Limited».

  1. Велика кількість готових проектів. Серед більш, ніж 100 проектів, вам буде просто відшукати свій ідеальний дерев’яний будинок з бруса. У «Будівництво-Рівне» є безліч проектів з різною ціною, поверховістю і типом споруди. Наші фахівці проведуть попередню консультацію, де дадуть рекомендації і всю необхідну інформацію з питання вибору найкращого проекту для вашого будівництва.
  2. Можливість створення індивідуального проекту тільки для вас. Якщо ви не хочете користуватися вже готовими рішеннями, то наші інженери і архітектори створять унікальний проект дерев’яного будинку з бруса під ваші параметри.
  3. Висока якість сировини і всіх матеріалів. Таким чином, наші клієнти отримують дерев’яні будинки з бруса ідеальної якості.
  4. Економія на будівельному матеріалі. Виконуючи будівництво дерев’яних будинків під ключ, ми завжди можемо підібрати для вас недорогий і якісний матеріал.
  5. Довговічність і практичність. Захистом для вашого дерев’яного будинку з бруса є спеціальна обробка деревини спеціальними безпечними засобами деревини. Вона захищається від вологи, шкідників і бактерій, практична в побуті і прослужить довгі десятиліття.
  6. Часткове виконання робіт. Ви можете не замовляти повний цикл робіт, а обмежитися, наприклад, тільки зрубом або невеликий спорудою лазні або альтанки.
  7. Доступна ціна будівництва дерев’яного будинку з бруса. Адекватну ціну для вас нам дозволяє зробити гнучка система знижок. Наші клієнти завжди мають вибір тому що ми рекомендуємо найбільш вигідні і практичні рішення, починаючи з етапу проектування.

2

Основним напрямком діяльності нашої компанії “Imhotep Engineering Limited” є будівництво будинків з напів-бруса (Лафета) в Рівному, в Україні, Європі, та країнах СНГ.

 Деревина – один з найдавніших матеріалів, застосовуваних для будівництва будинків з бруса і стін житла.
Низька теплопровідність деревини, її прекрасні технологічні та експлуатаційні якості замінити просто неможливо. Але найголовніше в деревині те, що стіни “дихають” і мають природні запахи, не порівнянні ні з чим. Приміром, будинки з бруса товщиною 20 см. По своїх теплоізоляційних якостях легко замінюють цегляну стіну товщиною 40 см.

У дерев’яних будинках несучою конструкцією є дерев’яна стіна, що складається з поздовжньо покладених один на одного колод або бруса – “вінців”. Вінець являє собою прямокутну конструкцію, що складається з перпендикулярно укладених по периметру колод або брусів, скріплених між собою в кутах замковим з’єднанням. Вінці від нижньої обв’язки до віконного отвору називають підвіконними вінцями. Після них укладають віконні вінці, а потім – надвіконні.

Дерев’яні будинки. Будівництво дерев’яних будинків в Рівному

Компанія «Будівництво-Рівне» займається будівництвом і проектуванням якісних дерев’яних будинків. Вже багато років результат нашої роботи є радістю і повноцінним житлом для багатьох родин. Будівництво дерев’яних будинків під ключ в Рівному швидко і надійно вам забезпечить відмінний сервіс, першокласні матеріали і злагоджена робота нашого колективу. Дерев’яні будинки – це наш основний профіль діяльності. Тому замовити будівництво дерев’яного будинку в нашій компанії – це означає, що ваша мрія про споруду будинку дуже скоро стане реальністю!

Будівництво дерев’яних будинків – це велика відповідальність, адже ви будуєте будинок на довгі роки і хочете в ньому жити і процвітати без проблем. Тому в нашій компанії вам запропонують повний спектр послуг з будівництва дерев’яних будинків: від початкового проекту, який буде втіленням вашого будинку-мрії до ландшафтного оформлення гармонійного присадибної ділянки. Це може бути альтанка, баня або інші споруди в стилі дерев’яного зрубу.

Будівництво дерев’яних будинків.

Як це відбувається?

   Основною перевагою дерев’яного будинку є те, що він не потребує капітального фундаменту, але, незважаючи на це, дерев’яний будинок стійкий і надійний. Для його будівництва часто беруться хвойні породи дерев, зважаючи на великий вмісту смол, що забезпечує довговічність. Діаметр бруса або колоди може бути від 16-ти см до 30-см, а його довжина можлива до 12-ти м.

Для того, щоб колоди створювали стійку конструкції, вони укладаються по спеціальній техніці вінця. Більш тонка частина кожного наступного колоди в шаховому порядку лягає на більш товсту частину нижньої колоди з дуба. Таким чином, компенсується конусоподібна форма дерева. Зазори, які утворюються між укладеними колодами, конопатять і утеплюються джгутами або синтепоном.

На кутах, де колоди з’єднаються, в кожному з них є пази. Вони можуть бути різної конфігурації: квадратної, круглої або трикутної. Для більш міцного з’єднання в них забиваються скоби, нагеля або кріпильні шпильки.

Будинки з профільованого бруса