Фасадні роботи

Наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий круг фасадних і оздоблювальних робіт. Ми вже багато років працюємо на ринку будівельних послуг, тому завоювали авторитет і довіру цільової аудиторії. Тільки ми пропонуємо фасади ціни яких найнижчі в Україні! Ви можете скористатися будь-який з наданих послуг, якщо зв’яжетеся з нами по телефону.

Прайс-лист на деякі фасадні роботи

Найменування робіт Ціна за м2 грн.
Утеплення фасаду
Мінеральной ватой затяжкою сітки у 2 шари
Пінополістеролом затяжкою сітки у 2 шари
Покриття декоративними штукатурками
Декоративне оздоблення
Залежно від складності

Як же можна утеплити свій фасад в Рівному? Існує хороший вибір варіантів: наприклад, за допомогою пінополістирольних плит. Також можливе зміцнення плит дюбелем з пластиковим наконечником і армування підстави склосіткою. Фасадні роботи також проводять за допомогою декоративні штукатурки або фарбування і установки зовнішніх відливів.

Не найдорожчим, але дієвим методом є монтаж архітектурних елементів – колони, балясини, карнизи, балюстради.

Існують такі види утеплення фасадів в Рівному: утеплення легкими штукатурками, утеплення колодцевой кладкою, утеплення вентильованих фасадів.

Зазвичай використовують наступні матеріали для утеплення фасадів: пінопласт, мінеральна і базальтова вата, екструдована полістирольна плита, скловата.

Вибираючи матеріал для утеплювача, потрібно врахувати ймовірність небажаних впливів в майбутньому. Пінополістирол, наприклад, дуже пожежонебезпечний, багато агресивні речовини і їх пари можуть сприяти його руйнуванню (всі нітрофарби). Найчастіше вибирають між пінополістиролом або мінеральною ватою.

Від того, наскільки якісний матеріал залежить і тепло, і безпеку. До складу хорошого пінопласту входить масив з однорідних, зчеплених між собою, багатогранників. При руйнуванні розлом відбувається по їх гранях. Дешеві матеріали складаються з кульок, які легко розлітаються при незначному механічному впливі.
Серед мінват теж зустрічаються продукти різної структури і якості. Звертайте увагу на рихлість продукту. З часом можлива усадка і ущільнення матеріалу, таким чином фасад втрачає свої якості і властивості з утеплення. Будьте обережні.
Серед професіоналів немає єдиної думки, що тепліше: пінопласт або мінеральна вата. І той і інший матеріали при правильній експлуатації забезпечують тривалий час використання.