Монтаж покрівлі в Рівному

pokrivlaСлово «покрівля» вже давно сприймається як синонім слова «дах», хоча насправді, ці поняття мають ряд незначних відмінностей. Дахом прийнято називати верхню огороджувальну поверхню конструкції будинку або будівлі, яка виконує несучу, тепло – і гідроізоляційну функцію. Що ж стосується поняття покрівля – то даний термін використовують для позначення верхнього покриву даху, який захищає її від вітру, вологи та холоду. Враховуючи ці нескладно здогадатися про те, що хороший і якісний покрівельний матеріал повинен бути водонепроникним, міцним, надійним, термостійким і морозостійким.
Комплекс заходів, які безпосередньо пов’язані з монтажем, облаштуванням, утепленням і ремонтом даху, отримав назву покрівельні роботи. Подібні послуги мають досить високий ступінь складності в реалізації, тому повинні надаватися виключно досвідченими фахівцями.

Основні покрівельні роботи

№ п/п Найменування робіт Од. вим. Ціна
1 Монтаж кроквяної системи м2 дог.
2 Монтаж мауерлата м. пог.
3 Монтаж обрешітки м2
4 Укладання пароізоляції м2
5 Укладання гідроізоляції м2
6 Утеплення покрівлі м2
7 Монтаж металочерепиці (з комплектацією) м2
8 Монтаж бітумної черепиці (з комплектацією) м2
9 Монтаж шиферу м2
10 Монтаж ондуліна м2
11 Монтаж полімерної черепиці м2
12 Монтаж натуральної черепиці м2
13 Укладання євроруберойду м2
14 Монтаж профнастилу (з комплектацією) м2
15 Монтаж мансардного вікна м2
16 Подшиття фронтона м. пог.
17 Монтаж водостічної системи м. пог.
18 Укладання армованого поясу м. пог.
19 Демонтаж покрівлі м2
20 Монтаж будівельних лісів м2
21 Демонтаж будівельних лісів м2

Розцінки на будівельні роботи зазначені попередні. Розрахунок точної вартості робіт і матеріалів проводиться індивідуально нашими фахівцями. Виїзд на заміри – безкоштовний.


 У перелік основних покрівельних робіт входить:

 • створення та облаштування несучої конструкції даху;
 • установка захисних елементів для перешкоди впливу біологічних форм;
 • установка систем гідроізоляції і захисту від пожеж;
 • монтаж покрівлі;
 • установка системи водостоку.

Монтаж покрівлі

Незважаючи на широку пропозицію послуг на ринку Рівного, знайти дійсно професійних фахівців в даному питанні досить складно. Якщо ви вирішили оновити дах у власному будинку або перебуваєте на етапі його будівництва – звертайтеся в компанію «Будівництво-Рівне».
Досвідчені і професійні будівельники-покрівельники нашої компанії оперативно і якісно виконають будь-які роботи з монтажу та облаштування даху будівель. Наданий перелік покрівельних робіт включає в себе:

 • Послуги з влаштування даху: збірка, ремонт та реконструкція покрівлі, установка водозливних і кроквяних систем, монтаж металочерепиці, шиферу, натуральної та м’якої черепиці, бітуму або інших матеріалів. На всі покрівельні роботи ціни у «Будівництво-Рівне» є найбільш оптимальними і вигідними для замовника. Важливою перевагою нашої компанії є і той факт, що ми несемо 100% відповідальність за виконану роботу і даємо на неї гарантію.
 • Монтаж покрівлі, установка та ремонт водостічних систем.

Наша фірма виконує весь комплекс будівельних та покрівельних робіт з облаштування будівель і споруд. Співпраця клієнтів з компанією «Будівництво-Рівне» в плані влаштування покрівлі здійснюється за наступною схемою:

 • Виклик покрівельників на будівельний об’єкт з метою проведення попереднього аналізу, вимірів.
 • Оцінка вартості проведення робіт і складання докладного кошторису. У кошторисі вказується повний перелік використовуваних матеріалів, список проведених робіт і загальна ціна за надані послуги.
 • Узгодження всіх необхідних умов співпраці, складання та підписання договору з клієнтом.
 • Закупівля покрівельних матеріалів і доставка на об’єкт.
 • Якісне та своєчасне виконання необхідних робіт з монтажу та облаштування даху.

Монтаж покрівлі, втім як і будь-які інші роботи, ми проводимо з дотриманням всіх необхідних технологій і норм будівництва згідно законодавства України. На різних етапах використовується відповідне професійне обладнання та технічні агрегати. Для кожного будівельного об’єкта підбирається індивідуальне технічне рішення виходячи з особливостей конструкції, та побажань замовника.